Reklamacje i zwroty

§ 1 REKLAMACJE

 

Podstawową przeprowadzenia postępowania reklamacyjnego towaru jest dowód jego zakupu (paragon, faktura). W celu zareklamowania kupionego na naszych aukcjach przedmiotu należy powiadomić nas o tym drogą mailową: sklep@sport-hurt.pl W informacji należy podać swoje dane osobowe wraz z telefonem kontaktowym, dokładną nazwę reklamowanego przedmiotu, stwierdzone wady i termin ich stwierdzenia lub wystąpienia, a także datę zakupu towaru. Należy także określić rodzaj roszczenia (gwarancja producenta bądź niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową / rękojmia). Nieokreślenie roszczenia powoduje wszczęcie postępowania gwarancyjnego. Postępowanie reklamacyjne prowadzone jest w oparciu o postanowienia dokumentu gwarancyjnego bądź przepisy prawa konsumenckiego (*) lub Kodeksu cywilnego, w zależności od wybranego roszczenia.

 

Po zakończeniu postępowania reklamacyjnego ewentualny zwrot pieniędzy (w przypadku takiego sposobu zakończenia sprawy) następuje zgodnie z dyspozycją reklamującego. W przypadku braku dyspozycji środki przekazane zostaną w taki sposób, w jaki dokonana została zapłata, o ile jest to możliwe.

 

 § 2 WYMIANY

 

Wymiany towaru zgodnego z umową, lecz nieodpowiadającego Kupującemu, który nie korzysta z odstąpienia od umowy (np. z powodu źle dobranego koloru, wyboru innego fasonu) są realizowane na koszt Kupującego - kwota zwrotna za przesyłkę musi znaleźć się w odsyłanej do nas paczce. Przed wysłaniem do nas paczki koniecznie trzeba nas o tym poinformować drogą mailową: sklep@sport-hurt.pl

 

 

§ 3 ZWROTY

 

 

Kupującemu, który dokonał zakupu w celu nie związanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową (tj. konsumentowi) przysługują prawa wynikające z Prawa konsumenckiego (*). Konsument ma prawo odstąpienia od umowy zakupu dokonanego na odległość w terminie 10 dni od dnia otrzymania towaru. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi być złożone Sprzedającemu w formie pisemnej (wystarczy przesłanie go w terminie na adres e-mail: sklep@sport-hurt.pl).

 

Kupujący ma 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru w stanie w jakim został dostarczony (tj. w stanie nie zmienionym) wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, a także należy podać pełne dane do zwrotu gotówki.

 

W terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy strony mają obowiązek wzajemnego zwrotu świadczeń. Konsument musi zwrócić zakupiony towar, a Sprzedający otrzymane pieniądze.

 

Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek nadanych „za pobraniem”.

 

Kupującego obciąża koszt zwrotu towaru w związku z odstąpieniem od umowy.

 

W przypadku sprzedaży na rzecz konsumentów, w zakresie nieuregulowanym w Regulaminie lub na stronie "o mnie", jak również w przypadku niezgodności Regulaminu z przepisami prawa konsumenckiego zastosowanie znajdują odpowiednie przepisy:

 

ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2012 r. poz. 1225 z późn. zm.)

ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002 r., Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.)

 

 

(*) Ilekroć w Regulaminie mowa jest o Prawie konsumenckim rozumie się przez to przepisy ww. ustaw.

Promocje

Producenci

O nas

sport-hurt.pl to internetowy sklep sportowy, prowadzący również sklep stacjonarny w miejscowości Goleniów (okolice Szczecina). W naszym asortymencie znajdują się: odzież sportowa, oryginalne buty i akcesoria sportowe. Czego możesz się po nas spodziewać? Wysokiej jakości towarów oraz satysfakcji, płynącej z możliwości dokonywania zakupów zarówno online jak i w naszym sklepie stacjonarnym. 

Jeśli cenisz sobie oryginalne produkty znanych marek w naszym sklepie internetowym oraz w sklepie stacjonarnym czeka na Ciebie duży wybór markowych i sprawdzonych modeli, przeznaczonych do uprawiania różnych dziedzin sportu. W sklepie sport-hurt.pl znajdziesz też akcesoria sportowe takie jak: piłki, torby i plecaki, ochraniacze, bidony, sportowe, które dopełnią każdy sportowy look.

Nieważne czy jesteś zawodowcem, czy amatorem - u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz - zaczynając od oryginalnych butów sportowych, najnowszych kolekcji odzieży sportowej, a kończąc na modnych akcesoriach sportowych. Sport-Hurt.pl to sklep sportowy stworzony z myślą o ludziach szukających wysokiej jakości produktów ale i ceniących sobie sprawną obsługę. Przesyłki  nadajemy w ciągu 24h,, jesteśmy z Wami w stałym kontakcie mailowym / telefonicznym. Jeśli zastanawiacie się jaki model danego produktu zakupić, lub chcecie zapytać o kolor zapraszamy do kontaktu. Zawsze chętnie odpowiemy na Wasze pytania.  Darmowa przesyłka już od 300 zł. Zapraszamy.

image

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie